Zbaviť sa ,,nálepky´´Prechádzať sa vlastným vesmírom. Rozumným,milujúcim,jednoduchým

Poznáte ten pocit aj vy?

Publikované 13.10.2016 v 18:20 v kategórii Som iný, prečítané: 105x

Poznáte ten pocit, ten pocit, keď cítite, že vaše srdce bije akosi inač? Každodenným pozorovaním už rok zisťujete, že sa to deje len pri jednom človeku ?

      Poznáte ten pocit, keď telefonujete s tým človekom, ktorý je iný, ako ostatný ? Ktorý je jedinečný? Ktorý je tu len pre vás? Ten pocit, keď sa vaše celé telo chveje, potia sa vám dlane? Pocit, keď cítite teplo, keď sa každá jedna bunka vo vašom tele raduje? Zohrieva vás ten pocit. Začínate byť na ňom závislý. Chcete zažívať ten pocit každý jeden deň. Znova. Čo je však viac, vy ten pocit chcete dať jemu. Nie sebe. Chcete naplniť jeho. Na vás nezáleží. On je vás život.Poznáte ten pocit, keď večer zaspávate, dáte ruky do písmena H, chcete premýšľať, snívať o ňom, byť pri ňom? Stále na neho myslite.

    Poznáte to?

          Poznáte to, keď ráno vstávate a prajete si, aby ste už boli opäť spolu? Byť spolu. Poznáte ten pocit, keď ste našli niekoho, na kom vám záleží? Ten pocit keď vám ako jediný človek na svete povie, že ste nádherný? Poznáte to? Poznáte to, keď vás každý odsúdi, a on stoji vždy pri vás? Ten pocit. Ten pocit, keď celý svet je proti vám, keď doma prežívate peklo a on, a on vám povie, ochránim ťa. Ach.

          Zažili ste už niekedy, že ste sa pozerali hodiny, dni na jeho fotografiu v mobile? Videli ste ju už miliónkrát, no pre vás je to najvzácnejšia vec, ktorú máte. Ktorá je váš poklad.

        Poznáte ten pocit, keď prídete domov, ste smutný, nedarilo sa vám, doma je bolestne a on, on vám povie iba jednu jedinú vetu? Vám to zmení celý život. Tie dve slová.

Ten pocit, keď ste našli svoj zmysel života. Keď váš zmysel života žije, napĺňa vás a je pri vás? Ja ho poznám veľmi dobre.

   

         Poznám ten pocit veľmi úzko. Poznajú ho všetci. Deti, mladí aj babky. Bez rozdielu. Poznám ho no bojím sa. Vo svete sa totiž narodila nenávisť. Ona naučila ľudí spoznávajúcich ten pocit brať. Vziať ten pocit tým, ktorý milujú. Milujú však inak ako ostatný.

        Ja ten pocit prežívam s chlapom. Pocit, ktorý mi chcete vziať. To, načo nemám právo. Nemám, lebo chcem aj ja zažívať lásku. Lásku chlapa a jeho chlapca.

Neberte mi ho prosím. Nie som iný. Som len ľúbiaci. Snažiaci sa darovať ten nádherný pocit svojmu chlapovi. Neberte mi ho prosím.


      Moja nič netušiaca starká mi vždy hovorieva. Svet je ťažký. Svet je boľavý. Ľudia nechali odísť zo svojich životoch lásku. Vo svete je málo lásky. Prosím, neberte ju aj tým, ktorý ju majú. Chceme len ľúbiť. Chceme len žiť. Chcem mu dať len to čo mám. Srdce. Aby bol šťastný.
                                Ten iný chlapec. 

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Tomas 15.10.2016 v 19:38 Jojo, byt zabuchnuty je prijemne, clovek sa do niecoho ruti a vobec nevnima do coho. Tak snad to dobre skonci a existencnu zavislost na rodicoch nenahradis zavislostou na frajerovi...


 • tomoblogger.infoblog.sk 20.10.2016 v 13:39 Láska :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?